Co lubisz najbardziej w Naszym sklepie?

O firmie

Witamy serdecznie na naszej stronie.

Witamy na stronie Sklepu Parafialnego. Nasze Centrum Ewangelizacji Wizualnej zajmuje się sprzedażą produktów ściśle związanych z tematyką religijną osobom pragnącym poszerzać ewangelizacje w swoich parafiach, diecezjach, czy też grupach religijnych.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz produktów o tematyce sakralnej, charakteryzujących się nie tylko jakością na najwyższym poziomie, ale również niepowtarzalną, stylową grafiką. W skład polecanego przez nas asortymentu wchodzą m.in.:

-obrazki oraz wielkoformatowe grafiki religijne,

-różnego rodzaje tła i dekoracje,

-foldery, karty pocztowe oraz katalogi,

banery zewnętrzne i wewnętrzne etc.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się ciągle udoskonalać oraz poszerzać ofertę naszego sklepu. W ramach pełnego dostosowania się do oczekiwań kupującego umożliwiamy Państwu usługę indywidualnego zamówienia, o dowolnej tematyce oraz rozmiarze. Nasi specjaliści sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom i stworzą dla Państwa projekt według ściśle przedstawionych wytycznych.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa każdej parafii. Oferujemy zarówno gotowe projekty jak i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zaparaszamy do skorzystania z naszych usług.

• Dodaj link do:
  • www.facebook.com